Make your own free website on Tripod.com

SENARAI KAKITANGAN SUMBER

SENARAI KAKITANGAN SUMBER SEKOLAH MENENGAH DAERAH KULAI

======<><><><>=======

Bil

Mata Perlajaran

Nama Guru

Nama Sekolah

1

Bahasa Melayu

1.      En. Zainal Abidin Ayob

2.      Pn.Rahayu Kamari

SMK Munshi Abdullah

SMK Kelapa Sawit

2

Bahasa Inggeris

En.Khairuddin Mustapaha

En. Lee Leng Song

SMK Sultan Alauddin

SMK Sultan Ibrahim

3

Sains

Pn. Zaharah bt Mat Jani

En. Hassim Sehat

En. Safari Basar

SMK Tunku A Rahman Putra

SMK Sultan Alauddin

SMK Senai

4

Matematik

Pn. Azizah Ariffin

En. Aziz bin Redzuan

SMK Tunku A Rahman Putra

SMK Kulai Besar

5

Sejarah

1.      En. A Rahman Mustar

2.      Cik Nik Habsah

SMK Bandar Tenggara

SMK Munshi Abdullah

6

Geografi

En. Ahmad Fauzi M.Somali

En. Rashid bin Mohideen

SMK Tunku A Rahman Putra

SMK Bandar Tenggara

7

Pendidikan Islam

Pn. Halijah Bongkek

Ustaz Ibrahim

SMK Bandar Tenggara

SMK Sultan Alauddin

8

Pendidikan Moral

Pn. Thong Lai Peng

Pn. Faridah Wazir

SMK Kulai Besar

SMK Kulai Besar

9

Bahasa Cina

En. Wong Kim Fah

Pn. Thong Lai Peng

SMK Kulai Besar

SMK Kulai Besar

10

PJK

En. A Samad Jaamit

En. Michael Yuen

Pn. Azizah Ishak

SMK Sultan Ibrahim

SMK Tunku A Rahman Putra

SMK Tunku A Rahman Putra

11

Kemahiran Hidup

En. Sazali Kuman

Pn. Roziah Maarof

SMK Bandar Tenggara

SMK Bandar Tenggara

12

Pengajian Am

Pn. Faridah Mahmood

SMK Sultan Ibrahim

13

Perdagangan/PA

En. Ghaffar Abu Bakar

En. Shafie Mohamad

SMK Bandar Tenggara

SMK Sultan Alauddin

 14

Rekacipta

 En. Jaludin Kasman

 SMK Bandar Tenggara

 

 

SENARAI GURU SUMBER

DAN KAKITANGAN PENTING SK/SJKT/C DAERAH KULAI

======<><><><>=======

Bil

Mata Pelajaran

Nama Guru

Nama Sekolah

1

B.Melayu

En. Yusuf Muhamad

Pn. Salina Hj.Sharif

SK(F) Pengeli Timor

SK Taman Sri  Pulai

2

B.Inggeris

Pn.Nor Mazlina Lim Abdullah

Pn. Alice Lui

Pn. Tey

Pn. Lau

SK(F) Sg. Sayong

SK Kulai 1

SK Kulai 1

SJKC Saleng

3

Bahsa Cina

Pn. Yeo Ching Eng

Cik Yee Sew Yong

SJKC Kulai 1

SJKC Kulai 2

4

Bahasa Tamil

Pn..N. Raja Kumari

En. Vellumani

SJKT Kulai Besar

SJKT Kulai Besar

5

Matematik

En. Ayub Saim

En. A Rashid Hj. Idris

En. Hasni Samat

En. Razali bin Lan

SK Sinar Bahagia

SK Sayong Pinang

SK(F) Bukit Besar

SK Senai

6

Sains

En. Jamaluddin Hassan

SK Senai

7

Pendidikan Islam

En. Mohd Rafii Ahmad

En. Sabri Pak Adek

SK(F) Pengeli Timor

SK Ayer Manis

8

Pend. Moral

Pn. Yiap Guik Ting

En. Rosli Hussin

SJKC Ching Yeh

SK Kulai 1

9

PJK

En. Norazman A Rahman

Pn. Zaharah Khairani

En. A Hamed Sulaiman

En. Nordin A Rahman

SK Kulai 2

SK Kangkar Pulai

SK Kulai 2

SK Sedenak

10

Muzik

En. Wan Yacob Haron

En..Md. Taha Amri

SK Sinar Bahagia

SK(F) Inas

11

Kajian Tempatan

En. Munisamy a/l Doraisamy

SJKT Oil Palm

12

Kemahiran Hidup

En. A Hamed Sulaiman

Pn. Hjh. Laila Hj.Jaafar

En.Mohd Hussin Mohd Tap

En. A Talib Daud

SK Kulai 2

SK Bandar Tenggara 1

SK Bandar Tenggara 1

SK Polis Kem

13

Perpustakaan

Pn. Azizah Abdul

SK Kangkar Pulai

14

Bim.&Kaunseling

En. Mohd Nor Esmin

SMK Kulai Besar

15

PKBS

En. Abd. Rashid Idris

SK Sayong Pinang

16

Kemahiran Berfikir

 En. Abd. Rashid Idris

 SK Sayong Pinang

17

Sampoa

En. Wahid Rosman

SK(F) Bukit Batu

18

Kemahiran Belajar

 En. Zainuddin bin A Bakar

 SK Ayer Manis